Search ...
Sale!
SKU A-004723 Kategoria:

7 zakonet e njerezve te suksesshem

Autor: Stephen R. Covey

Original price was: 13.44€.Current price is: 9.40€. inkl. MwSt
13.449.40

Out of stock

Description

Autori jep leksione të fuqishme për ndryshimin individual. Ky është botimi i plotë dhe është shitur më shumë se 15 milionë kopje. Tom Peters e konsiderohet këtë një libër të mrekullueshëm që mund të të ndryshojë jetën….

Additional information

Weight 1 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “7 zakonet e njerezve te suksesshem”

Your email address will not be published. Required fields are marked *