Search ...
Sale!
SKU A-002600 Kategoria:

21 leksione per shekullin e 21

Autor: Yuval Noah Harari

Original price was: 14.40€.Current price is: 10.08€. inkl. MwSt
14.4010.08

2 in stock

Description

Autori i dy librave më të shitur të momentit në mbarë botën, “Sapiens” dhe “Homo Deus”, Youval Noah Harari vjen me librin më të fundit në shqip, “21 leksione për shekullin e 21”. Këtu analizohen sfidat globale si epidemitë, inteligjenca artificiale, edukimi, fetë, kombet, punësimi, mjedisi, demokracia, etj., dhe ofrohen zgjidhje të cilat i shërbjenë ccdo individi në epokën tonë

Additional information

Weight 1 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “21 leksione per shekullin e 21”

Your email address will not be published. Required fields are marked *