Suche
Angebot!
SKU A-005365 Kategoria:

Tito dhe shoket

Autor: Jože Pirjevec

Ursprünglicher Preis war: 24.00€Aktueller Preis ist: 16.80€. inkl. MwSt
24.0016.80

1 vorrätig

Beschreibung

Një biografi e plotë, voluminoze, profesionale dhe shumë interesante. Shkruar nga një historian me karrierë të gjatë akademike, i cili në 1 qershor festoi 80-vjetorin e lindjes. Me një gjykim të ftohtë, mbështetur në dokumente të shumta arkivore nga disa shtete, autori slloven Jože Pirjevec vjen para lexuesit shqiptar me një botim dinjitoz, i cili do të pritet natyrshëm me kureshtje dhe interes të madh.

Zusätzliche Information

Gewicht 1 kg

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreibe die erste Bewertung für „Tito dhe shoket“

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.