Suche
Angebot!
SKU A-005591 Kategoria:

Shkenca e fatit

Autor: Hannah Critchlow

Ursprünglicher Preis war: 11.52€Aktueller Preis ist: 8.06€. inkl. MwSt
11.528.06

2 vorrätig

Beschreibung

Në mënyrë të qartë, ndriçuese dhe mbresëlënëse ‘Shkenca e Fatit’ revolucionarizon të kuptuarit se cilët jemi – dhe na fuqizon në ndihmën për të t’i dhënë formë një të ardhmeje më të mirë për veten dhe botën që na rrethon.

Zusätzliche Information

Gewicht 1 kg

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreibe die erste Bewertung für „Shkenca e fatit“

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.