Suche
Angebot!
SKU BAT0002 Kategoria:

Sapiens – Nje histori e shkurter e njerezimit

Autor: Yuval Noah Harari

13.44 inkl. MwSt
19.2013.44

Nicht vorrätig

Beschreibung

Gjithëpërfshirës, i thellë, provokuese dhe i guximshëm: Libri Sapiens ka sfiduar gjithçka që kemi ditur rreth qenies njerëzore: Mendimet tona, veprimet tona, fuqia jonë … dhe e ardhmja jonë. Një bestseller absolut përgjatë tre viteve të fundit në Amazon dhe të gjitha platformat globale të shitjes së librit

Zusätzliche Information

Gewicht 1 kg

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreibe die erste Bewertung für „Sapiens – Nje histori e shkurter e njerezimit“

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.