Suche
Kategorite: , , Etiketat: ,

Raki Rrushi – Arberi 46,89%, 0,5 l

Raki e rrushit kristal e pastër është prodhuar nga varieteti i rrushit Sheshi i Bardhe.

Vëllimi neto 500 mililitra.

16.49 inkl. MwSt
32.98 L

Nicht vorrätig

Beschreibung

Nga 18! Ky produkt përmban alkool dhe nuk duhet t’u jepet personave nën moshën minimale ligjore. Dorëzimi te të miturit nuk është i mundur. Me porosinë tuaj ju konfirmoni se jeni në moshën minimale të parashikuar ligjërisht.

Raki e rrushit kristal e pastër është prodhuar nga varieteti i rrushit Sheshi i Bardhe.

Zusätzliche Information

Gewicht 0.5 kg

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreibe die erste Bewertung für „Raki Rrushi – Arberi 46,89%, 0,5 l“

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.