Suche
Angebot!
SKU BAO0466 Kategoria:

Paketa e Abetares

Autor: Albas

Ursprünglicher Preis war: 24.00€Aktueller Preis ist: 16.80€. inkl. MwSt
24.0016.80

Nicht vorrätig

Beschreibung

Paketa e Abetares është përgatitur nga një grup specialistësh didaktikë dhe gjuhëtarësh nga Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia. Ajo është e mbështetur në programet e ministrive të Arsimit të këtyre vendeve. Fokus i veçantë janë fëmijët e emigrantëve, të cilët mund ta përdorin këtë paketë edhe nën kujdesin dhe ndihmën e prindërve të tyre

Zusätzliche Information

Gewicht 1 kg

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreibe die erste Bewertung für „Paketa e Abetares“

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.