Suche
Angebot!
SKU A-004802 Kategoria:

Metoda Te mesojme gjuhen shqipe – Niveli A1

Autor: Departamenti Gjuhes – UT

Ursprünglicher Preis war: 27.74€Aktueller Preis ist: 19.42€. inkl. MwSt
27.7419.42

Nicht vorrätig

Beschreibung

Kjo është e vetmja metodë e certifikuar dhe e përgatitur sipas standardeve europiane, për mbrojtjen e gjuhës shqipe pranë Departamentit të Gjuhës në Fakultetin Histori-Filologji, në Universitetin e Tiranës. Seti shërben për ata që duan të mbrojnë nivelin A1 të gjuhës shqipe dhe përmban dy libra: Libri i mësimeve dhe libri i ushtrimeve

Zusätzliche Information

Gewicht 1 kg

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreibe die erste Bewertung für „Metoda Te mesojme gjuhen shqipe – Niveli A1“

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.