Suche
Angebot!
SKU BUE271 Kategoria:

Gjermanishtja e re pa mundim

Autor: Maria Roemer

Ursprünglicher Preis war: 29.77€Aktueller Preis ist: 20.84€. inkl. MwSt
29.7720.84

Nicht vorrätig

Beschreibung

Gjermanishtja e re pa mundim e Assimil është bashkëkohore. Gramatika paraqitet në mënyrë thelbësore, bazuar në shënimet e veçuara. Ato ju çojnë në studimin e strukturuar të gjuhës, sidomos duke u përfshirë edhe mësimi përsëritës, që zhvillojet gjithnjë pas gjashtë mësimesh. Mësimet përsëritëse janë më të ngjeshura, mjaft të vlefshme, japin gjithmonë një pikëvështrim të ri, interesant. Tekstet e librit janë interesante, përgjithësuese për vendin dhe të shoqëruara me përkthimin shqip dhe me mënurën e re se si shqiptohen sipas shkronjave të shqipes, duke shmangur alfabetin internacional në gjuhët e huaja.

Zusätzliche Information

Gewicht 1 kg

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreibe die erste Bewertung für „Gjermanishtja e re pa mundim“

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.