Suche
Kategorite: , Etiketat: ,

Gjergj Kastrioti Skenderbeu Brandy V.S. 0,7 l Original 40% në pako

Konjak origjinal –  Skenderbeu.
Vëllimi neto 700 mililitra
Vendi i origjinës Shqipëria
Përmbajtja e alkoolit 40%
Markë Konjak Skenderbeu
Koha e vjetersimit: 5 vjet

22.99 inkl. MwSt
32.84 L

Nicht vorrätig

Beschreibung

Nga 18! Ky produkt përmban alkool dhe nuk duhet t’u jepet personave nën moshën minimale ligjore. Dorëzimi te të miturit nuk është i mundur. Me porosinë tuaj ju konfirmoni se jeni në moshën minimale të parashikuar ligjërisht.

Konjak origjinal – Skenderbeu.

Origjinal nga Shqipëria. Konjak i shkëlqyeshem Skenderbeu konsiderohet si pija kombëtare e Shqipërisë.

Me emrin e princit të madh shqiptar Gjergi Kastrioti (i njohur si Skenderbeg),

I vlerësuar me shumë çmime konsiderohet një konjak i cilësisë së lartë.

Zusätzliche Information

Gewicht 0.7 kg

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreibe die erste Bewertung für „Gjergj Kastrioti Skenderbeu Brandy V.S. 0,7 l Original 40% në pako“

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.