Suche
Angebot!
SKU BO0236 Kategoria:

Flutura mes gjinjve

Autor: Mira Meksi

Ursprünglicher Preis war: 8.64€Aktueller Preis ist: 6.05€. inkl. MwSt
8.646.05

2 vorrätig

Beschreibung

Mira Meksi vjen me një përmbledhje tregimesh dhe novelash para lexuesit shqiptar: Pas suksesit me dy novelat “Vrasje në Venecia” dhe “Pa zemër në kraharor”, botuar gjatë vitit 2016, tashmë janë në një koleksion 16 tregime mistike dhe fantastike, që shënojnë një pamje të re të prozës së shkurtër shqipe

Zusätzliche Information

Gewicht 1 kg

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreibe die erste Bewertung für „Flutura mes gjinjve“

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.