Suche
Angebot!
SKU LG0007 Kategoria:

Drama shqiptaro-ruse

Autor: Frederik Gjerasi

Ursprünglicher Preis war: 7.68€Aktueller Preis ist: 5.38€. inkl. MwSt
7.685.38

1 vorrätig

Beschreibung

Frederik Gjerasi, i shkolluar në Rusi, përkthyes i Enver Hoxhës në mbledhjen e 81 partive në Moskë dhe njohës i marrëdhënieve shqiptaro-ruse, zbardh anë të panjohura të këtij raporti, i cili u ndërpre menjëherë në vitin 1961. Por, pse ndodhi? Kush e nxiti? Drama që shkaktoi? Këto pyetje dhe dilema i sjell në librin e tij me kujtime Prof. Frederik Gjerasi

Zusätzliche Information

Gewicht 1 kg

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreibe die erste Bewertung für „Drama shqiptaro-ruse“

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.