Suche
Angebot!
SKU A-003758 Kategoria:

Diktatori ne kryq

Autor: MIRA MEKSI

Ursprünglicher Preis war: 8.64€Aktueller Preis ist: 6.05€. inkl. MwSt
8.646.05

2 vorrätig

Beschreibung

Me një penë mjeshtërore dhe me detaje nga më fantastiket, Mira Meksi ka ndërtuar prototipin e Diktatorit të Luftës së Ftohtë dhe Vetminë e tmerrshme të pushtetit absolut. Satira, ironia e thellë, thrilleri, suspensi policesk dhe rrëfimi magjik kanë mbrujtur lëndën e mrekullueshme të këtij romani me dramacitet të lartë.

Zusätzliche Information

Gewicht 1 kg

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreibe die erste Bewertung für „Diktatori ne kryq“

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.