Suche
Angebot!
SKU A-004062 Kategoria:

Bijat e gjeneralit

Autor: Mimoza Hysa

Ursprünglicher Preis war: 8.64€Aktueller Preis ist: 6.05€. inkl. MwSt
8.646.05

2 vorrätig

Beschreibung

“Bijat e gjeneralit”, historia e Marsinës dhe Martinës, dy binjakeve, bija të një ushtaraku të lartë në karrierë në kohën e diktaturës në Shqipëri. Ndajnë po të njëjtat dashuri për dy burrat e jetës së tyre: për babanë komunist dhe Jetonin “me kleçkë” në biografi.

Zusätzliche Information

Gewicht 1 kg

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreibe die erste Bewertung für „Bijat e gjeneralit“

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.