Suche
SKU 0004 Kategorite: , , Etiketat: ,

ama® Turkish Coffee 100g

Bërë nga kafe me cilësi të lartë dhe e përshtatur sipas traditës Shqiptare, kjo kafe ka një identitet unik dhe shquhet për trupin, aromën dhe densitetin e kremit që dhuron.

2.99 inkl. MwSt
29.90 kg

48 vorrätig

Beschreibung

INTENSIVE DHE AROMATIKE

Bërë nga kafe me cilësi të lartë dhe e përshtatur sipas traditës Shqiptare, kjo kafe ka një identitet unik dhe shquhet për trupin, aromën dhe densitetin e kremit që dhuron.

Pjekur në temperaturë të përshtatshme për t’i dhënë kafes fortësinë dhe intensitetin që e karakterizon.

Ideale për të marrë dozën e dëshiruar të kafeinës.

Zusätzliche Information

Gewicht 0.100 kg

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreibe die erste Bewertung für „ama® Turkish Coffee 100g“

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.