Suche
SKU 0007 Kategorite: , , Etiketat: ,

ama® Nespresso kapsula – Trend
(12 pako x 10 kapsula)

Intensiteti 4.0
Kremoziteti 8.5
Aciditeti 4.0
Hithtësi 5.5
Trupi 7.0

33.90 inkl. MwSt
51.36 kg

50 vorrätig

Beschreibung

Kafe ekspres pa kafeinë, me një shije të plotë dhe të butë, që ruan aromën e gjallë të kafesë, falë përmbajtjes së reduktuar të kafeinës, në jo më shumë se 0.1 %.

Pako: 12  pako x 10 kapsula
Kapsula: 5.5 g kafe
Machine System: Nespresso machine

Zusätzliche Information

Gewicht 0.66 kg

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreibe die erste Bewertung für „ama® Nespresso kapsula – Trend
(12 pako x 10 kapsula)“

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.