Suche
SKU 0008 Kategorite: , , Etiketat: ,

ama® Nespresso kapsula – Decaff
(12 pako x 10 kapsula)

Intensiteti 2.5
Kremoziteti 8.0
Aciditeti 3.5
Hithtësi 5.0
Trupi 6.5

33.90 kg inkl. MwSt
51.36

50 vorrätig

Beschreibung

Përzierje e varietetit Arabika të Amerikës Jugore, me pak Robusta Indiane, për të pasuruar tonalitetin dhe forcuar karakterin e saj. Ofron një shije të plotë dhe të butë.

Pako: 12  pako x 10 kapsula
Kapsula: 5.5 g kafe
Machine System: Nespresso machine

Zusätzliche Information

Gewicht 0.66 kg

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreibe die erste Bewertung für „ama® Nespresso kapsula – Decaff
(12 pako x 10 kapsula)“

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.