Suche
Angebot!
SKU A-004723 Kategoria:

7 zakonet e njerezve te suksesshem

Autor: Stephen R. Covey

9.40 inkl. MwSt
13.449.40

Nicht vorrätig

Beschreibung

Autori jep leksione të fuqishme për ndryshimin individual. Ky është botimi i plotë dhe është shitur më shumë se 15 milionë kopje. Tom Peters e konsiderohet këtë një libër të mrekullueshëm që mund të të ndryshojë jetën….

Zusätzliche Information

Gewicht 1 kg

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreibe die erste Bewertung für „7 zakonet e njerezve te suksesshem“

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.