Suche
Angebot!
SKU A-005630 Kategoria:

10 X: Rregulli i vetem qe ben dallimin ndermjet suksesit dhe deshtimit

Autor: Grant Cardone

8.10 inkl. MwSt
11.528.10

2 vorrätig

Beschreibung

Suksesi ekstrem, sipas përkufizimit, shtrihet përtej veprimit normal. Nëse dëshironi të arrini sukses ekstrem, nuk mund të operoni njësoj si të tjerët e të pranoni mediokritetin. Ju duhet ta eliminoni fatin dhe shansin nga ekuacioni i biznesit, e të siguroni arritjen e suksesit masiv. Rregulli 10X ju tregon si! Suksesi është detyra, obligimi dhe përgjegjësia juaj, ndaj ky libër ju udhëzon hap pas hapi se si të arrini sukses fenomenal!

Zusätzliche Information

Gewicht 1 kg

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreibe die erste Bewertung für „10 X: Rregulli i vetem qe ben dallimin ndermjet suksesit dhe deshtimit“

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.