Suche

Schnelle Lieferung

Innerhalb von 48 Stunden in der gesamten EU

Gratisversand

Für Bestellungen über 75,00 € (innerhalb Deutschlands)

Rückgabe von Waren

Wenn die Produkte sind falsch

Sichere Bezahlung

100% sichere Zahlung

Gutscheinservice

Rabattgutschein für treue Kunden

MEISTVERKAUFT - SHIJOSHQIP

MEISTVERKAUFTE PRODUKTE DER WOCHE

Verë e Kuqe 0.75 l – Arberi Kallmet

Verë e Kuqe 0.75 l – Arberi Kallmet
16.50 L inkl. MwSt
23.57

Hurry Up! Offer End In:

Verë e Kuqe 0.75 l – Arberi Kallmet

Verë e Kuqe 0.75 l – Arberi Kallmet

Rezervuari i fermentimit: rezervuarë çeliku inox
Koha e fermentimit: 15 ditë
Lloji i rezervuarit të maturimit: rezervuar çeliku inox
Koha e plakjes së shishes: 8-12 muaj
Kohëzgjatja e maturimit deri në shishe: 4 muaj

12.5% vol

16.50 L inkl. MwSt
23.57

Hurry Up! Offer End In:

ama® CioCaffe – Cappuccino (20 pako)

ama® CioCaffe – Cappuccino (20 pako)
19.90 kg inkl. MwSt
39.80
Available: 50
Units Sold: 0

Hurry Up! Offer End In:

ama® CioCaffe – Cappuccino (20 pako)

ama® CioCaffe – Cappuccino (20 pako)

Kokrra kafeje të pjekura të mbuluara me çokollatë me qumësht. ama® CioCaffe është doza e kafeinës që ju mund të merrni në çdo kohë.

Përbërës Sheqer, gjalpë kakao ,brumë kakao, kokrra të pjekura kafeje(9%), Përzierës, lethicinë soje, Mpikës : shurup akacie,aromantizues (kakao min.55% )
Vlera ushqimore mesatare për 100 g Vlerat ushqyese : 546Kcal/2276 Kj
Proteina : 6.1 g
Karbohidrate : 56 g
Yndyrna : 32 g
Madhësia e Paketimit 25g

 

19.90 kg inkl. MwSt
39.80
Available: 50
Units Sold: 0

Hurry Up! Offer End In:

Crispy Chickpea and Quinoa Wavies – Pesto Rosso

Crispy Chickpea and Quinoa Wavies – Pesto Rosso
2.29 kg inkl. MwSt
24.11
Available: 50
Units Sold: 0

Hurry Up! Offer End In:

Crispy Chickpea and Quinoa Wavies – Pesto Rosso

Crispy Chickpea and Quinoa Wavies – Pesto Rosso

Shije e frymëzuara nga kuzhina mesdhetare.

Përbërësit:  majdanoz, domate, qiqra & kuinoa

2.29 kg inkl. MwSt
24.11
Available: 50
Units Sold: 0

Hurry Up! Offer End In:

Gjergj Kastrioti Skenderbeu Raki Rrushi 0,5 l Original 46%

Gjergj Kastrioti Skenderbeu Raki Rrushi 0,5 l Original 46%
14.99 L inkl. MwSt
29.98

Hurry Up! Offer End In:

Gjergj Kastrioti Skenderbeu Raki Rrushi 0,5 l Original 46%

Gjergj Kastrioti Skenderbeu Raki Rrushi 0,5 l Original 46%

Raki rrushi Skenderbeu.
Vëllimi neto 500 mililitra
Vendi i origjinës Shqipëria
Përmbajtja e alkoolit 46%
Markë Raki Rrushi

14.99 L inkl. MwSt
29.98

Hurry Up! Offer End In:

Saç elektrik për Flija

Saç elektrik për Flija
Ursprünglicher Preis war: 69.99€Aktueller Preis ist: 51.99€. kg inkl. MwSt
21.8716.25
Sale

Hurry Up! Offer End In:

Saç elektrik për Flija

Saç elektrik për Flija

Specifikimet teknike:

Karakteristikat e produktit:

Prodhuesi: Jakova-L
Prodhuar ne Kosove
Saç elektrik
Ideale për të bërë fli
Ngjyra e bardhë
Përmasat: 60x62x15 cm
Pesha rreth 3.2 kg
Fuqia: 2000 W
Tensioni: 220V 50-60Hz

Ursprünglicher Preis war: 69.99€Aktueller Preis ist: 51.99€. kg inkl. MwSt
21.8716.25

Hurry Up! Offer End In:

ama® Turkish Coffee 100g

ama® Turkish Coffee 100g
2.99 kg inkl. MwSt
29.90
Available: 48
Units Sold: 27

Hurry Up! Offer End In:

ama® Turkish Coffee 100g

ama® Turkish Coffee 100g
Bërë nga kafe me cilësi të lartë dhe e përshtatur sipas traditës Shqiptare, kjo kafe ka një identitet unik dhe shquhet për trupin, aromën dhe densitetin e kremit që dhuron.
2.99 kg inkl. MwSt
29.90
Available: 48
Units Sold: 27

Hurry Up! Offer End In:

MEISTVERKAUFT - LEXOSHQIP

MEISTVERKAUFTE PRODUKTE DER WOCHE

Sapiens – Nje histori e shkurter e njerezimit

Sapiens – Nje histori e shkurter e njerezimit
Ursprünglicher Preis war: 19.20€Aktueller Preis ist: 13.44€. inkl. MwSt
19.2013.44
Sale

Hurry Up! Offer End In:

Sapiens – Nje histori e shkurter e njerezimit

Sapiens – Nje histori e shkurter e njerezimit

Autor: Yuval Noah Harari

Ursprünglicher Preis war: 19.20€Aktueller Preis ist: 13.44€. inkl. MwSt
19.2013.44

Hurry Up! Offer End In:

Fabula Rasa

Fabula Rasa
Ursprünglicher Preis war: 8.64€Aktueller Preis ist: 6.05€. inkl. MwSt
8.646.05
Sale
Available: 2
Units Sold: 0

Hurry Up! Offer End In:

Fabula Rasa

Fabula Rasa

Autor: AGRON TUFA

Ursprünglicher Preis war: 8.64€Aktueller Preis ist: 6.05€. inkl. MwSt
8.646.05
Available: 2
Units Sold: 0

Hurry Up! Offer End In:

Piramida

Piramida
4.80 inkl. MwSt
4.80

Hurry Up! Offer End In:

Piramida

Piramida

Autor: Ismail Kadare

4.80 inkl. MwSt
4.80

Hurry Up! Offer End In:

10 X: Rregulli i vetem qe ben dallimin ndermjet suksesit dhe deshtimit

10 X: Rregulli i vetem qe ben dallimin ndermjet suksesit dhe deshtimit
Ursprünglicher Preis war: 11.52€Aktueller Preis ist: 8.10€. inkl. MwSt
11.528.10
Sale
Available: 2
Units Sold: 1

Hurry Up! Offer End In:

10 X: Rregulli i vetem qe ben dallimin ndermjet suksesit dhe deshtimit

10 X: Rregulli i vetem qe ben dallimin ndermjet suksesit dhe deshtimit

Autor: Grant Cardone

Ursprünglicher Preis war: 11.52€Aktueller Preis ist: 8.10€. inkl. MwSt
11.528.10
Available: 2
Units Sold: 1

Hurry Up! Offer End In:

Kur sunduesit grinden

Kur sunduesit grinden
Ursprünglicher Preis war: 11.52€Aktueller Preis ist: 8.06€. inkl. MwSt
11.528.06
Sale

Hurry Up! Offer End In:

Kur sunduesit grinden

Kur sunduesit grinden

Autor: ISMAIL KADARE

Ursprünglicher Preis war: 11.52€Aktueller Preis ist: 8.06€. inkl. MwSt
11.528.06

Hurry Up! Offer End In:

Zonja Bovari

Zonja Bovari
Ursprünglicher Preis war: 9.50€Aktueller Preis ist: 6.65€. inkl. MwSt
9.506.65
Sale

Hurry Up! Offer End In:

Zonja Bovari

Zonja Bovari

Autor: Gustav Flober

Ursprünglicher Preis war: 9.50€Aktueller Preis ist: 6.65€. inkl. MwSt
9.506.65

Hurry Up! Offer End In:

BIETET AN

lirimi_javore_1
lirimi_javore_3
lirimi_javore_saci

NEUE PRODUKTE - SHIJOSHQIP

NEUE PRODUKTE DER WOCHE

Saç elektrik për Flija

Saç elektrik për Flija
Ursprünglicher Preis war: 69.99€Aktueller Preis ist: 51.99€. kg inkl. MwSt
21.8716.25
Sale

Hurry Up! Offer End In:

Saç elektrik për Flija

Saç elektrik për Flija

Specifikimet teknike:

Karakteristikat e produktit:

Prodhuesi: Jakova-L
Prodhuar ne Kosove
Saç elektrik
Ideale për të bërë fli
Ngjyra e bardhë
Përmasat: 60x62x15 cm
Pesha rreth 3.2 kg
Fuqia: 2000 W
Tensioni: 220V 50-60Hz

Ursprünglicher Preis war: 69.99€Aktueller Preis ist: 51.99€. kg inkl. MwSt
21.8716.25

Hurry Up! Offer End In:

Verë e Bardhë – Arberi Shesh i Bardhe 2018 0.75 l

Verë e Bardhë – Arberi Shesh i Bardhe 2018 0.75 l
14.50 L inkl. MwSt
19.33

Hurry Up! Offer End In:

Verë e Bardhë – Arberi Shesh i Bardhe 2018 0.75 l

Verë e Bardhë – Arberi Shesh i Bardhe 2018 0.75 l

Shumëllojshmëria: 100% Shesh i Bardhe
Rezervuari i fermentimit: rezervuarë çeliku inox
Koha e fermentimit: 15-20 ditë
Koha e vjetersimit të shishes: 1 – 2 muaj
Kohëzgjatja e maturimit deri në shishe: 10 muaj

13 % vol

14.50 L inkl. MwSt
19.33

Hurry Up! Offer End In:

Raki Rrushi – Arberi 47,2%, 0,5 l e pjekur në fuçi druri

Raki Rrushi – Arberi 47,2%, 0,5 l e pjekur në fuçi druri
17.49 L inkl. MwSt
34.98

Hurry Up! Offer End In:

Raki Rrushi – Arberi 47,2%, 0,5 l e pjekur në fuçi druri

Raki Rrushi – Arberi 47,2%, 0,5 l e pjekur në fuçi druri

Magazinimi 8 mujor në fuçi druri e bën këtë raki mrekullisht të butë dhe harmonike.

Vëllimi neto 500 mililitra.

17.49 L inkl. MwSt
34.98

Hurry Up! Offer End In:

Raki Rrushi – Arberi 46,89%, 0,5 l

Raki Rrushi – Arberi 46,89%, 0,5 l
16.49 L inkl. MwSt
32.98

Hurry Up! Offer End In:

Raki Rrushi – Arberi 46,89%, 0,5 l

Raki Rrushi – Arberi 46,89%, 0,5 l

Raki e rrushit kristal e pastër është prodhuar nga varieteti i rrushit Sheshi i Bardhe.

Vëllimi neto 500 mililitra.

16.49 L inkl. MwSt
32.98

Hurry Up! Offer End In:

Verë e Kuqe 0.7 l – Arberi Kallmet Rezervë 2016

Verë e Kuqe 0.7 l – Arberi Kallmet Rezervë 2016
19.50 L inkl. MwSt
27.86

Hurry Up! Offer End In:

Verë e Kuqe 0.7 l – Arberi Kallmet Rezervë 2016

Verë e Kuqe 0.7 l – Arberi Kallmet Rezervë 2016

Shumëllojshmëria: 100% Kallmet
Rezervuari i fermentimit: rezervuarë çeliku inox
Koha e fermentimit: 15-20 ditë
Lloji i enës së vjetersimit: fuçi lisi
Koha e vjetersimit të shishes: 6 muaj
Kohëzgjatja e maturimit deri në shishe: 18 muaj

12.5% vol

19.50 L inkl. MwSt
27.86

Hurry Up! Offer End In:

Verë e Kuqe 0.75 l – Arberi Kallmet

Verë e Kuqe 0.75 l – Arberi Kallmet
16.50 L inkl. MwSt
23.57

Hurry Up! Offer End In:

Verë e Kuqe 0.75 l – Arberi Kallmet

Verë e Kuqe 0.75 l – Arberi Kallmet

Rezervuari i fermentimit: rezervuarë çeliku inox
Koha e fermentimit: 15 ditë
Lloji i rezervuarit të maturimit: rezervuar çeliku inox
Koha e plakjes së shishes: 8-12 muaj
Kohëzgjatja e maturimit deri në shishe: 4 muaj

12.5% vol

16.50 L inkl. MwSt
23.57

Hurry Up! Offer End In:

NEUE PRODUKTE - LEXOSHQIP

NEUE PRODUKTE DER WOCHE

Gjermanishtja e re pa mundim

Gjermanishtja e re pa mundim
Ursprünglicher Preis war: 29.77€Aktueller Preis ist: 20.84€. inkl. MwSt
29.7720.84
Sale

Hurry Up! Offer End In:

Gjermanishtja e re pa mundim

Gjermanishtja e re pa mundim

Autor: Maria Roemer

Ursprünglicher Preis war: 29.77€Aktueller Preis ist: 20.84€. inkl. MwSt
29.7720.84

Hurry Up! Offer End In:

Gjuha shqipe per te huajt dhe shqiptaret jashte Atdheut

Gjuha shqipe per te huajt dhe shqiptaret jashte Atdheut
Ursprünglicher Preis war: 14.40€Aktueller Preis ist: 10.08€. inkl. MwSt
14.4010.08
Sale

Hurry Up! Offer End In:

Gjuha shqipe per te huajt dhe shqiptaret jashte Atdheut

Gjuha shqipe per te huajt dhe shqiptaret jashte Atdheut

Autor: Gjovalin Shkurtaj, Enver Hysa

Ursprünglicher Preis war: 14.40€Aktueller Preis ist: 10.08€. inkl. MwSt
14.4010.08

Hurry Up! Offer End In:

Kthesa e madhe

Kthesa e madhe
Ursprünglicher Preis war: 17.83€Aktueller Preis ist: 12.48€. inkl. MwSt
17.8312.48
Sale

Hurry Up! Offer End In:

Kthesa e madhe

Kthesa e madhe

Autor: Sheki Useini

Ursprünglicher Preis war: 17.83€Aktueller Preis ist: 12.48€. inkl. MwSt
17.8312.48

Hurry Up! Offer End In:

Metoda Te mesojme gjuhen shqipe – Niveli A1

Metoda Te mesojme gjuhen shqipe – Niveli A1
Ursprünglicher Preis war: 27.74€Aktueller Preis ist: 19.42€. inkl. MwSt
27.7419.42
Sale

Hurry Up! Offer End In:

Metoda Te mesojme gjuhen shqipe – Niveli A1

Metoda Te mesojme gjuhen shqipe – Niveli A1

Autor: Departamenti Gjuhes – UT

Ursprünglicher Preis war: 27.74€Aktueller Preis ist: 19.42€. inkl. MwSt
27.7419.42

Hurry Up! Offer End In:

Abetare per parashkolloret

Abetare per parashkolloret
2.88 inkl. MwSt
2.88

Hurry Up! Offer End In:

Abetare per parashkolloret

Abetare per parashkolloret

Autor: Grup Autorësh

2.88 inkl. MwSt
2.88

Hurry Up! Offer End In:

Paketa e Abetares

Paketa e Abetares
Ursprünglicher Preis war: 24.00€Aktueller Preis ist: 16.80€. inkl. MwSt
24.0016.80
Sale

Hurry Up! Offer End In:

Paketa e Abetares

Paketa e Abetares

Autor: Albas

Ursprünglicher Preis war: 24.00€Aktueller Preis ist: 16.80€. inkl. MwSt
24.0016.80

Hurry Up! Offer End In:

UNSERE KUNDEN

UNSERE PARTNER